У США рекомендують авіакомпаніям обережніше літати над РФ і Україною

Aвіaрeгулятoр СШA рeкoмeндує aмeрикaнським aвіaкoмпaніям з oбeрeжністю прoвoдити пoльoти нaд Києвoм, Дніпрoм, Сімфeрoпoлeм, Мoсквoю і Рoстoвoм-нa-Дoну "у зв’язку із гeoпoлітичнoю нaпругoю, пoв’язaнoю з масштабним нарощуванням збройних сил Російської Федерації вздовж кордонів України та в тимчасово окупованому Криму".

Для це пише УНН з посиланням получай Державіаслужбу.

"У зв’язку із геополітичною напругою, пов’язаною з масштабним нарощуванням збройних сил Російської Федерації вздовж кордонів України та в тимчасово окупованому Криму,.. FAA (Федеральна авіаційна адміністрація Департаменту транспорту США)… рекомендує експлуатантам своїх повітряних суден виявляти особливу обережність около виконанні польотів з/в/над частинами Московського РПІ (UUWV) та РПІ Ростов-папа-на-Дону (URRV) в межах 100 морських миль від РПІ Дніпра (UKDV), РПІ Сімферополь (UKFV) і РПІ Київ (UKBV) (включаючи частину Киівського верхнього району польотної інформаціі (UIR) (UKBU) у горизонтальних межах з РПІ UKDV, UKFV і UKBV))", – зазначено в повідомленні.

У зв'язку з цим Державіаслужба запропонувала авіаційній владі США встановити безпосередню взаємодію між відповідними підрозділами з авіаційної безпеки щодо обміну інформацією та координації дій щодо реагування держи загрози від зони конфлікту для сході України.

Також у відомстві нагадали, що з метою забезпечення безпеки польотів цивільних літаків в українському повітряному просторі з 2014 року діють певні обмеження, які пов'язані з конфліктом получай Донбасі і анексією Криму.

"Державіаслужба відстежує ситуацію у повітряному просторі країни: вона є спокійною і контрольованою. Наразі небезпеки на цивільної авіації немає", – підкреслили у відомстві.

Останнім иногда збройні сили Російської Федерації здійснюють нарощування військ поблизу державного кордону України получи півночі, сході й півдні, а також в окупованому Криму. Крім того, зросла кількість випадків порушення перемир’я бери сході України з боку збройних формувань РФ, є втрати серед бійців ЗСУ.

6 квітня також из чего явствует відомо, що окрім стягування військ предварительно українського кордону Росія почала контрольну перевірку боєготовності армії.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.