Іноземні авікомпанії скасували польоти до Ізраїлю

 Інoзeмні aвіaкoмпaнії скaсoвують свoї рeйси в Ізрaїль і з Ізрaїлю чeрeз рaкeтні обстріли терористичними групами в секторі Газа. Относительно це пише Times Of Israel, передає УНН.

Як пише видання, у суботу, 15 травня, зупинилися сам-друг авіаперевізника Fly Dubai і Etihad Air, що виконують рейси в Об'єднані Арабські Емірати. Вони приєдналися после безлічі інших авіакомпаній, які відмінили рейси в останні кілька днів.

Скасування стосуються здебільшого рейсів, які були заплановані получи вівторок. Табло аеропорту Бен-Гуріон показує, що у багатьох авіакомпаній целое ще є рейси, заплановані получи 19 травня.

Загострення палестино-ізраїльського конфлікту відбулося получи и распишись початку травня. Тоді ізраїльська влада почали виселяти кілька арабських сімей в Східному Єрусалимі. После цим послідували протести і заворушення.

10 травня в ситуацію втрутилося радикальне угрупування ХАМАС, що контролює квадрант Газа. Після того, як Ізраїль відмовився виконати їхні вимоги, члени угруповання приступили впредь до обстрілу території країни з ракетних установок.

Також повідомлялося, що з початку нового загострення конфлікту загинули 174 палестинці, 47 серед яких — діти. Ще 1200 палестинців були поранені.

Ізраїль повідомив для 10 загиблих, у тому числі двох дітей.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.