У Чернівцях пройшов 3 етап чемпіонату України з. автокросу

Трeтій eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни з крoсу вжe зaрaз жилья дo кінця пeршoї пoлoвини сeзoнa виділив гoлoвниx прeтeндeнтів нa титули мaйжe у всіx стaртувaли в нинішньoму рoці кaтeгoріяx.

Xoчa списки учaсників виявилися нe надто довгими, це не завадило прибулим в далеких Чернівців спортсменов влаштувати кілька яскравих дуелей за головні медалі уїк-енду. Например, у другій групі баггі в кожному з. фіналів присутні глядачі побачили новый переможця.

Перший заїзд залишив по себе Микола Панасюк, ale запорожець не зміг фінішувати другой старті, помітно загостривши боротьбу в категорії. Другие “тріумфатором” виявився Олексій Нечитайло, впевнено перехопив лідерство, маючи в активі один из других і на перший результат. Втім, вирішальному старті першим картатий прапор побачив девушки к девушки інший, и Микита Гусаров, який в підсумку узяв “бронзу” уїк-енду. Нечитайло змушений був зійти, и оси друг місце у Панасюка якраз i дозволило йому набрати однакову з Олексієм количество очок i виграти весь етап завдяки кращим результаты в заїздах.

Не без інтриги пройшла карьеру в інших “дорослих” заліках баггі. Після перемоги в першому заїзді третьої групи Тарас Максимов не вийшов в начале другой, дозволивши перехопити ініціативу Гусарову. Втім, чинний чемпіон принимая перемогу в останньому фіналі, убезпечивши своє “золото” від атак Микити. Третім в класі за підсумками уїк-енду фінішував Павло Петраш.

Мая, похожее сценарій розвертався i в четвертій групі баггі. Знову Максимов виявився кращим в відкриває фіналі, ale написав “резьба” с другой заїзд – судді анулювали його результат порушення правил при обгоне. Закладки став виграв здесь Панасюк. Однак, вирішальному старті Тарас знову був недосяжний, забезпечивши собі другой “золотой” уїк-енду. “Срібло” i “бронзу” в щільній боротьбі точек розібрали Панасюк i Нечитайло.

“Кузов” боротьба за головні кубков етапу перетворилася в дуелі двох пар пілотів. Але якщо в 8-му класі Костянтин Бородавченко був найкращим в перших двох выходов, достроково забезпечивши недосяжний инвентаризации точек над переслідували його Данилом Крисько, в 12-му класі перемогу в першому фіналі принимая гість з Молдови Сергій Миронов, змусивши Олександра Фельдмана відіграватися в наступних двох выходов. Зауважимо, дніпропетровець зробив целей вельми успішно. В останні ступені подіумів також не без боротьби з найближчими переслідувачами піднялися відповідно Олександр Бойчук i Сергій Потійко.

Після трьох етапів майже в кожній з категорій намітився головний любимый. I хоча на який перевищує перевагу поки мова не йде, ale превышение h лідерів вже є певний вагомий запас очок. У другій групі баггі вперед вирвався Микола Панасюк, в час Як Микита Гусаров ‡ найближчим переслідувачем. Тарас Максимов очолює протокол, а затем 3-й і 4-ї группы, и його основними суперниками зараз виступають відповідно Сергій Чорний от знову Панасюк. Говорити о лагере в “кузовному” заліку 7-поки рано – в нинішньому сезоні здесь відбулася всього лише гонки жилье в першому етапі в Харкові. Ale до 8 м ≥ 12-му класах вимальовується перевага Костянтина Бородавченко (по Данилом Крисько) i Олександра Фельдмана (о Сергієм Потійко). Серед команд поки кращої є “Caruselle Авиа”, але у неї є серйозні суперники.

Інформація: fau.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.