Укрзалізниця: жодних обмежень щодо руху поїздів через Київ наразі немає

Укрзaлізниця нe oбмeжувaтимe висaдку/пoсaдку у Києві дo спeціaльнoгo рoзпoряджeння кoмісій з ТEБ тa НС.

Прo цe УНН пoвідoмляє з пoсилaнням нa прeсслужбу “Укрзалізниці”.

“Укрзалізниця наголошує, що чинний розклад руху соответственно Києву та області залишається без участия змін, а відтак жодних обмежень висадки/насаждения не буде впроваджено раньше того, як Державна альбо регіональні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій неважный (=маловажный) ухвалять відповідне рішення”, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це стосується як поїздів далекого сполучення, яко і приміських електричок до/ли через Київ.

“Зі свого боку Укрзалізниця закликає пасажирів подорожувати лише у разі крайньої необхідності та з обов’язковим дотриманням маскового режиму получи вокзалах та у поїздах аби максимально убезпечити себя, інших пасажирів та працівників залізниці, які йдуть получи особистий ризик задля недопущення транспортного колапсу”, — наголошується в повідомленні.

Також Укрзалізниця посилює карантинні заходи. Санітарна обробка вагонів проводиться в кожному пункті формування та обороту після кожного рейсу: виконуються сухе, вологе прибирання, дезінфекція внутрішніх приміщень вагонів обробка поверхонь найбільшого контакту (ручки, поручні, відкидні сидіння, кнопки зливу, раковини тощо). Працівники залізничного транспорту повною мірою забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Окрім того, в Укрзалізниці нагадали, що транспортні обмеження вводитимуться окремими рішеннями відповідних Державних нежто регіональних комісій по кожному регіону, а неважный (=маловажный) автоматично за фактом потрапляння регіону вплоть до офіційного переліку “червоних зон” после рішенням МОЗ. 22 березня 2021 року Кабінет Міністрів України погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень про “червоних зон”.

Київ запроваджує більш суворі карантинні обмеження з 5 давно 16 квітня. Школи і дитсадочки закриють, громадський транспорт, у тому числі подземка, працюватиме по спецперепустках.

У 21 області України та у Києві перевищено показник госпіталізацій хворих минуя COVID-19. “Червоних” зон следовать поширенням коронавірусу досі 11.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.