Укрзалізниця показала нові вагони електричок: у них з'явилася важлива функція

Укрзaлізниця, якa нeщoдaвнo пoтрaпилa у скaндaл чeрeз квитки, вжe згoдoм випустить у рeйси відрeмoнтoвaний приміський пoїзд, aдaптoвaний про пeрeвeзeння велосипедів.

Він если їздити на шляхах Південно-Західної залізниці. Насчет це розповіли у прес-службі УЗ.

Угоду кому) чого це зробили

Повідомляється, що около плануванні ремонтів УЗ було прийняте рішення обладнати вагони місцями угоду кому) перевезень велосипедів, а також збільшити зручність користування. Кріплення в (видах велосипедів знаходяться в першому та десятому вагонах.

"Укрзалізниця сконцентрована сверху покращенні якості приміського руху та підтримує екологічний транспорт. Саме тому ми прийняли рішення зробити приміський транспорт більш зручним в целях велосипедистів. Наступним кроком стане підвищення інклюзивності приміських поїздів", — розповіли у компанії.

Позитив: нові вагони електричок від УЗ (facebook.com/Ukrzaliznytsia)

Що ще змінили у вагонах?

Интересах зручності пасажирів у нових вагонах також встановлено блоки сидінь із покращеними ергономічними властивостями, салони обладнано сучасним освітленням, тонованими склопакетами.

Також під часочек ремонту в вагонах встановлена нова сучасна пожежна сигналізація з датчиками сверху вогонь і задимлення, відеонагляд ради попередження вандалізму, вагон облаштований відеокамерами объединение зовнішньому периметру і в голові поїзда.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.