Україна отримає 7 млн євро від ЄІБ на інфраструктуру

Підтримкa Єврoпeйськoгo інвeстиційнoгo бaнку пoширюється нa нaсeлeні пункти Дoнбaсу.

 

Єврoпeйський інвeстиційний банчок виділить Україні грант у розмірі сім мільйонів євро про реконструкції соціальної інфраструктури. Для це у вівторок, 25 травня, повідомила прес-услуги Міністерства розвитку громад і територій.

 

Відповідно давно підписаної угоди, кошти будуть спрямовані нате підготовку та впровадження Програми відновлення в Україні (URP).

 

(на)столь(ко), у відомстві уточнили, що йдеться ради відновлення соціальної інфраструктури, поліпшення комунальних послуг, подновление пошкоджених адміністративних будівель і ключової соціальної інфраструктури (включаючи лікарні, школи, дитячі садки, спортивні об'єкти).

 

"Реалізація Надзвичайної кредитної програми в целях відновлення України вже допомогла реконструювати понад 240 інфраструктурних об'єктів в Україні. <…> А субсидия у 7 млн ​​євро від ЄС допоможе нам у якнайшвидшій реалізації запланованого відновлення", — зазначив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

 

Як підкреслила віце-директор банку Тереза ​​Червінська, підтримка ЄІБ поширюється для регіони, що постраждали від збройного конфлікту, і сприяє їх відновленню.

 

Раніше Україна і ЄІБ підписали дві угоди получи 320 мільйонів євро. З них 50 мільйонів виділено получай вакцинацію і 270 мільйонів — в модернізацію аеропорту Бориспіль.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.