У мережі АІС стартували продажі нового кроссовера FAW X80 2021 р.в.!

Інфoрмaція рoзміщeнa нa прaвax рeклaми:

Стильний, кoмфoртний, бeзпeчний, eкoнoмічний тa нeдoрoгий міський крoсoвeр FAW X80 стaв кoристувaтися гaрним пoпитoм в укрaїнськиx aвтoлюбитeлів в зв\’язку з чим тoргoвo-сeрвіснa мeрeжa AІС, Eксклюзивний імпoртeр FAW в Укрaїні, oгoлoсилa прo стaрт прoдaжів нoвoгo FAW X80 2021 р.в. Пoкупцям прoпoнується придбaти aвтo в кoмплeктaції «Luxury» з мexaнічнoю трансмісією, всього из-за 449 900 грн.*

FAW X80 – перша муляж кроссовера, розроблена на основі нової платформи і передових технологій FAW. Автомобіль має ключові переваги в комфорті, потужності, продуктивності, безпеці та організації простору. FAW X80 – сучасний міський кросовер, створений про цінителів комфортної їзди в міських “джунглях” та заміських поїздок.

Новинка комплектується 2,0-літровим бензиновим двигуном стандарту Євро V та 6-ступінчастою механічною трансмісією. Потужність двигуна 147 к.с. рядом 6500 об./хв., Максимальний крутний минута 184 Нм при 4000 об./хв.

Передня частина автомобіля обладнана незалежною підвіскою зі стійками типу MacPherson, стабілізатором та подвійними поперечними важелями, задня частина кузова спирається получи мультиричажну конструкцію Е-типу зі стабілізатором поперечної стійкості, підвищує стійкість автомобіля та покращує плавність поворачивайся і керованість.

Новий FAW X80 відрізняється продуманою системою забезпечення безпеки пасажирів. (на)столь(ко), спеціальні зони поглинають енергію удару і життєво важливий простір усередині салону зберігає свою цілісність, забезпечує захист життя і здравствуй\’я водія та пасажирів. Автомобіль обладнаний системами безпеки: Системи проектування ABS + EBD, прием електронної стабілізації (ESP), блокування дверей около наборі швидкості, іммобілайзер, центральний бург, система контролю за тиском в шинах, а також подушками безпеки водія та пасажира, передніми та задніми 3-х точковими ременями безпеки.

Крім того, в комплектацію автомобіля переш широкий набір обладнання: світлодіодні денні ходові вогні, давец світла, камери заднього виду, парктронік, клімат-отбор, а також мультимедійно-навігаційний совокупность з 12 дюймовим TFT-екраном, підтримує величина MP3 і протокол Bluetooth.

Інтер\’єр FAW X80 оброблений якісними матеріалами і відрізняється гнучкістю простору та увагою вплоть до деталей. Автомобіль має ши і місткий багажний відсік зі спинкою заднього сидіння складається і дозволяє оптимальним чином розмістити поклажа та пасажирів (місткість багажного відсіку варіюється від 398 предварительно 910 літрів).

Новий міський кросовер FAW X80 доступний поперед покупки в торгово-сервісній мережі АІС после всій Україні.

Придбати новинку можна в онколь або лізинг.**

Відзначимо, що в мережі АІС поки ще доступні накануне покупки авто 2020 р.в. всього из-за 419 900 грн. Також, нагадаємо, що перед покупки також доступний седан FAW B30 та кросовер FAW X40.

Заводська гарантія возьми автомобілі – 3 роки либо 100 000 км (що настане раніше).

Більше інформації относительно пропоновані автомобілі FAW та послуги, що надаються, для сайті або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв\’язку).

* Вказана ціна следовать одиницю товару на 11.05.2021 р. Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися по продавця.

** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію ради партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у продавця.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.