У Дніпрі почалося будівництво нового аеродрому – Криклій

Нoвий сучaсний тeрмінaл і нoвий пeрoн у Дніпрі пoчнуть eксплуaтувaти дo кінця нaступнoгo рoку.

У Дніпрі стартувало будівництво першої черги нового аеродромного комплексу. Ним можна если користуватися вже до кінця 2022 року, повідомив міністр інфраструктури Вадя Криклій.

"Перша черга будівництва нового аеродрому в Дніпрі охоплює будівництво перону та руліжних доріжок. Це соизволить з'єднати новий термінал з існуючою злітною смугою возьми час будівництва нової. Тобто, вже предварительно кінця наступного року пасажири зможуть користуватися новим терміналом, а літаки – новим пероном", – розповів міністр.

Він додав, що держи цьому етапі будівництва генеральним підрядником будуть побудовані тимчасові дороги, виробнича становая жила і будівельне містечко. Потім почнеться спорудження перону.

Одночасно приватний інвестор продовжує будувати новий пасажирський термінал аеропорту.

"Авіація отримала найбільший неприятность внаслідок коронакризи, але з когда-никогда обсяги перевезень відновляться. І ми готуємо наші аеропорти вплоть до активної роботи", – зазначив Криклій.

Він додав, що в 2021 році если відновлено шість регіональних аеропортів. З 2,4 млрд грн загальних коштів 1,4 млрд гривень если направлено на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, Водан мільярд гривень на аеропорти в Рівному, Херсоні та Вінниці. Ще 30 млн гривень – получай проектування нового аеропорту для Закарпатті.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.