«Субару Днепр»: Subaru змагатиметься за перемогу в гонці «24 години Нюрбургрінга»

Кoрпoрaція Subaru, вирoбник aвтoмoбілів Subaru, пoвідoмляє, щo Subaru Tecnica International Inc. (STI), спoртивний підрoзділ кoмпaнії, візьмe учaсть в 45 гoнці «24 гoдини Нюрбургрінгa» (Nurburgring 24-Hour Race: NBR) зі свoїм пeрeмoжним спoрткaрoм SUBARU WRX STI NBR Challenge. Aвтoгoнкa будe прoxoдити в Німeччині ч чeтвeрг, 25 нeділю 28 трaвня в лeгeндaрній трaсі Нюрбургрінг.

Мaйбутні змaгaння — знaкoві для кoмaнди STI, Як в цьoму рoці бeрe учaсть в гoнці 10-й рік пoспіль. Subaru знову змагатиметься в класі SP3T для машин c. 2-літровим турбомотором. Заводська компьютер вже чотири Рази перемагала в цьому класі — в 2011, 2012, 2015 і 2016 года. В 2017 році компанія прагне здобути третю перемогу поспіль i п’яту перемогу в своєму класі.

Автомобіль заявления в змаганнях, побудований на базі серійної моделі WRX STI. У цьому спортивный седані компанія заявляет, єднала технології i know-how, отримані в ході розробки STI Заполните Cars i Performance Parts. Використовуючи переваги автовиробника, STI допрацьовували i покращували свій гоночний болід, в результаті автомобіль став швидшим, не втративши при цьому чутливості до дій водія. Для кращого прискорення i набор максимальної швидкості Subaru WRX STI NBR Challenge оснащений двигуном zi збільшеною потужністю в 340 k. з. з. управлінням за допомогою підрульового выбор i оновленою трансмісією c. шестиступінчастою секвентальною коробкою передач. Крім, була поліпшена швидкість проходження поворотів за рахунок оптимізації геометрії шасі, кращого баланс жорсткості, полегшеного тела, зменшеного момент інерції i збільшеного переднього притискного зусилля.

Шигео Сугая d STI, cu, i в минулому році, виступить в якості менеджер команди STI NBR Challenge Team. Співробітники STI i кращі механіки дилерських центрів SUBARU в Японії будуть допомагати в обслуговуванні эбботсфорд. Що стосується пілотів, цели буде железнодорожного четвірка, що вело компьютер перемоги в 2016 році — Хідекі Ямаучі (Японія), Марсель Ласе (Німеччина), Карло Ван Дам (Нідерланди), i Тім Шрік (Німеччина).

ЗЫ згуртованою Сейф, компьютер, готовою зробити все можливе для досягнення успіху, та за підтримки тисяч уболівальників, SUBARU налаштована здобути в майбутній гонці чергову перемогу.

Інформаційна довідка:

24 години Нюрбургринге — легендарная гонка на витривалість, Як кожен або травень Червень проводиться на заході Німеччини. Гоночна поражение довжиною 25,38 км заявляет, єднує два відрізки: всесвітньо відому «Північну петлю» («Нордшляйфе») довжиною 20,38 км i трасу Гран-Прі довжиною 5,15 км Щороку близько 200 автомобілів з різних команд змагаються в гонці, рівень пілотів відрізняється від аматорського до професійного. За добу 150 команд долають из кільцевому трек відстань 3 400 км При цьому количество гонщиків может перевищувати 800, так Як один автомобілем управляють екіпажі з п’яти i навіть шести чоловік.

«Нордшляйфе» вважається однією з найскладніших гоночних максимум в світі — це вузький гірський серпантин з твердим покриттям, закритими поворотами i гребенями, без освітлення i d мінімальними билетов забезпечення безпеки. Є Чимало місць, автомобілі відриваються від землі. Різкі підйоми i спуски, понад 170 поворотів різної складності i величезна кількість «сліпих», когда під’їзді гребенів i вузьких коридорів, захищених тільки огорожею, які не прощають помилки — всех целей «Нордшляйфе».

«Нордшляйфе» використовується Subaru Як тестовий полігон з. 1992-рок. Ці випробування — спосіб достаточно переконатися, що серійні моделі марки відповідають стандартам Subaru витривалості, швидкості i найголовніше, задоволенні i впевненості за кермом.

Автосалон Субару Днепр

Адрес: , Днепр, via Аэропортовская, 17-А

Телефон: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Часы работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

ВЕБ-сайт: www.subaru.dp.ua

Перейти на страницу автомобиля

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.