«Субару Днепр»: Subaru WRX STI Type RA NBR Special встановив новий рекорд в Нюрбургринзі

Кoмпaнія Subaru of America, oгoлoсилa, щo Subaru WRX STI Type RA NBR Special встaнoвив нoвий рeкoрд Кoлa 6:57,5 для чoтирьoxдвeрнoгo сeдaн в знaмeнитoм гoнoчнoму трaссe Нюрбургринг прoтяжністю 20,6 km. Чaс булo визнaчeнo з викoристaнням oблaднaння Нюрбургрингe, я oфіційнo підтвeрджeнo пoсaдoвими oсoбaми дoрoжки.

 

Мoдeль WRX STI RA NBR Special булa рoзрoблeнa для дeмoнстрaції мoжливoстeй сeдaнa Subaru i фірмoвoгo пoвнoгo привoд Subaru. Автомобіль встановив нові рекорди в гонці Tourist Trophy (острів Man, Великобританія) і в підйомі по схилу на Фестивалі Швидкості в Гудвуді (модели також була третьою за швидкістю в загальному заліку), i сейчас вон c. рекорд завершила 20-кілометрову трасу Нюрбургринге, менш ніж за сім хвилин. Переможець оснащений ралійних 2,0-літровим двигуном Boxer i фірмовою трансмісією Subaru Symmetrical AWD.

 

Менеджер з комунікацій Subaru Домінік Інфантові прокоментував: «Меня представили WRX STI Type RA NBR Special здесь, щоб встановити рекорд i звернути увагу на Цю модель, випуск, якої мой почнемо вже в цьому році. WRX STI Type RA обіцяє багато, від підвищеної продуктивності в оновленого проектирования до жилья кращої керованості, в порівнянні з поточною моделлю.»

 

WRX STI Type RA NBR Special — це спеціально побудований гоночний автомобіль, створений Prodrive на основі стандартної моделі WRX STI 2017 rock × гоночної раме безпеки, встановленої в стандартный монолітному корпусі WRX STI для додаткової міцності i жорсткості. Модель оснащена модифікованим 2,0-літровим двигуном Subaru WRC Boxer. Він використовує 75-міліметровий повітрозабірник, и turbo працює під тиском 25 фунтів на квадратний дюйм. Задач дає 600 кінських сил на 8500 об / ХВ. Фахівці Prodrive розраховували на максимальну швидкість в Нюрбургринзі 179 миль в год (288 км / ч) при 8500 об / ХВ в останній передачі. Модель взули в шини товщиною 9 дюймів. В автомобілі використовується автоматична коробка передач WRC з керуванням пелюстками на кермі, які посилені гідравлікою, що дозволило знизити время перемикання передачі всього до 20-25 мілісекунд.

 

Переробка аеро пакет вагомий вклад в рекорд Subaru в Нюрбургринзі, давши підвищену чуйність в управлінні i максимальну швидкість гонки в цьому році. На максимальній швидкості аеродинаміка виробляє машини близько 650 фунтів притискної Сили.

 

Конструкція включає в себе заднє крило за технологією автомобілів Разработки-1. Гідравліка на електроніка керують крилом в залежності від ситуації, максимум розгорнувши крило для повної притискної Сили зчеплення i c. пути к гальмуванні i на крутих поворотах або зменшуючи притискну силу в довгих прямих ділянках. Водій повністю контролює крило за допомогою встановленого в рульовому колесі датчика, який дозволяє повністю змінити положення крила менш ніж 20 мілісекунд.

WRX STI Type RA

Позначення РА розшифровується Як «Record Attempt» i застосовується до різних моделей Subaru zi спортивною спрямованістю. Ця включая народилася в 1989 році, если спортивна версія Subaru Legacy побил рекорд FIA World Speed Endurance Record, накатавши близько 100 000 км (62 000 миль) в 18 днів i встановивши рекорд швидкості на 222 км в год (138 миль за год). Традиційно прагнучи нових спортивних звершень, спеціальна гоночна версія WRX STI Type RA NBR Special збирається цього літа встановити рекорд швидкості в Нюрбургринзі.

WRX STI Type RA 2018 модель rock має підвищені спортивні характеристики рахунок модернізації двигуна i підвіски, а також зменшену вагу (з цією метою поставили запасне колесо). Оптимізоване налаштування підвіски підвищує

стабільність рульового управління i забезпечує рівну, комфортну їзду. Всі машини лімітованої версії поставляються з. карбоновим дахом, спойлер, c. вуглецевого волокна, легкосплавними 19-дюймовими кованими диски BBS® i преміальними покришками Yokohama Advan Sports розміром 245 / 35R197.

Обладнаний 2,5-літровим турбованим фірмовим опозитним двигуном Subaru BOXER, WRX STI Type RA збільшив потужність до 310 k. c. за рахунок новой холодной повітрозабірника STI i високої продуктивності поток вихлопу. Відрегульований електронний блок управління i сильніші поршні також роблять свій внесок в підвищення продуктивності двигуна. Шестиступінчаста коробка передач оснащена модифікованим 3 передавальним количество парі з короткою ручкою перемикання передач. Зниження ваги, додаткова потужність i переглянута коробки передач гармонізують експлуатаційні якості i гарантують швидке прискорення.

Як передні перевернуті стійки, i задня підвіска модернізовані амортизаторы Bilstein®. Модифікована багаторежимна система динамічної стабілізації постоянного ТОКА дає автомобілю кращий управления стабільності для утримування його в заданій траєкторії. Новий Subaru WRX STI отримав значно покращену гальмівну система Brembo® h ексклюзивною сріблястою обробкою. Система включає в себе моноблочні супорти — 6-поршневі спереду, 2-поршневі ззаду. Просвердлені ротори забезпечують краще розсіювання тепла.

WRX STI Type RA візуально легко ідентифікується фірмовими акценты кольору Cherry Blossom Сети в передній решітці радіатора i задньому бампері. Підкреслюють індивідуальність моделі зовнішні дзеркала з вбудованими сигналы поворота i антенны на даху у вигляді акулячого ребра, значки STI на крилах вариант, чорного кольору, на кришці заднього бампера красується шильдик WRX STI Type RA. Для кращої стабільності на високих швидкостях доданий передній нижній спойлер STI. Поставлятися WRX STI Type RA ma специалистом кольорах WR Blue Pearl, Crystal Black Silica i Crystal White Pearl.

Салон WRX STI оснащений передніми сидіннями Performance Recaro® h червоною строчкою, ролики і тисненим логотип STI в підголівниках. Рульове колесо оздоблено замшею в Ultrasuede® для кращого зчеплення i має вставку чорного кольору з. логотип STI. Система інтелектуального доступ к автомобіля Keyless Access також поставляється в стандартній комплектації. В центральній консолі кожные × 500 спорткарів встановлена платы з унікальним номер Subaru WRX STI Type RA обмеженої серії.

Інформація о Subaru of America, Inc.

Subaru of America, Inc. є дочірньою компанією Японської корпорації Subaru Corporation. Штаб-компанії знаходиться в місті Черрі Хілл, штат Нью-Джерсі. Компанія продає автомобілі Subaru, запчастини на аксесуари через мережу з більш ніж 620 дилерів в Сполучених Штатах. Вся продукція Subaru виробляється на заводах з. нульовими відходами виробництва, а Subaru Indiana Automotive Inc. — лідер в галузі ‘ навколишнього середовища, єдиний завод з виробництва автомобілів в США, який имен Національною Федерацією Дикої Природи місцем проживання диких тварин в задньому дворі.

Автосалон Субару Днепр

Адрес: , Днепр, via Аэропортовская, 17-А

Телефон: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Часы работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

ВЕБ-сайт: www.subaru.dp.ua

Перейти на страницу автомобиля

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.