Швидкісні змагання на серійних автомобілях в Черкасах

Дo Чeркaс пoвeртaється oгдa oдин дисциплінa c. aвтoспoрт – рaлі нa серійних авто. Вже 25 26 березня у Черкасах відбуватиметься 2 етап змагань в рамках Трофею Автомобільної Федерації України — BOSCH Auto Service Ньютона ралі». Попередній етап проходив в Дніпрі на початку рок.

— Востаннє змагання з цієї дисципліни проводили в нашій області в 2011 році. Тоді Черкаси приймали ралі «Клубний » Славутич», — розповідає керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

Саме автомобільний клуб i є співорганізатором перегонів. На сьогодні вже зареєструвалося 25 учасників ралі. В змаганнях очікується близько 40 екіпажів.

Організатори уточнюють, що реєстрація наразі триває. Заповнити анкету вы можете за посиланням https://docs.google.com/forms/d/10bxeIAxTlSy6iR8c5YH4eKlE-STZLv82seefYBz7FcI/viewform?ts=58ad6d02&edit_requested=true

Тим, що счастью, «BOSCH Auto Service Ньютона ралі» можуть брати Як спортивні, i стандартні автомобілі.

Змагання відбуватимуться на території аэропорта. Глядацька места розміщуватиметься на площадках автоцентру «Ньютон» за адресою м. Черкаси, животные. Смілянська, 131. Там для відвідувачів організують трансляцію ралі, швидкісний слалом по розваги.

Відкриття змагань 25 березня о 13: 30.

Наступні етапи перегонів прийматиме Київ в Харків.

Детальніше — групах АК «Черкаси»в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/groups/AutoClub.Cherkassy/

https://vk.com/newtonrally

https://vk.com/akcherkasy

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.