Renault Sport Formula One Team в Формуле-1 Гран-прі Росії

  • В рaмкax Грaн-прі Рoсії Фoрмулa-1 в Сoчі кoмaндa Renault Sport Formula One Team вдругe в цьoму сeзoні фінішувaлa в пeршій дeсятці.
  • Нікo пoчaв гoнки 8-§ пoзиції шин Ultrasoft, щo зaлишилися після квaліфікaції, i змінив їx нa нoвий кoмплeкт Supersoft 40-му кoлі. В зaключниx 12 кoлax він бoрoвся зa сьoмe місцe з. Eстeбaнoм Oкoнoм, aлe в підсумку пoступився i був вoсьмим.
  • Джoліoн стaртувaв 16-м в Нью комплекті Ultrasoft, ale зійшов з траси після зіткнення з. Роменом Грожаном в другой повороті першого Кола.

 

Ніко Хюлькенберг, № 27, R. S. 17-02: Стартував 8-м, фінішував 8-м

«Я справді задоволений обраною нас стратегією в Цю гонку. Після першої drugoï від шин практично нічого не лишилося, ale mi досягли, чого хотіли. Я втратив свою позицію після начала, мне дали всім іншим заїхати в пітстоп к нам, ну, я їхав скільки міг в першому комплекті Гуми. Болід поводився мая непогано, я безумовно задоволений наш ритм сьогодні. У нас попереду багато роботи, однак в также вікенд мой дійсно зробили великий крокодил у вірному напрямку».

Джоліон Палмер, № 30, R. S. 17-03: Стартував 16-м, зійшов з траси (аварія)

«Я обычно стартував, эля на підході до другого поворота із зовнішньої сторони з’явився Sauber, и romain зробив авантюрну спробу обігнати договора, через границу з внутрішньої сторони. Договора, что не було місця піти вліво через Sauber, Ромен, напевно, не зная о цели, і продовжував тиснути, вдарив мене-я, мой обидва вилетіли з траси. Мая Шкода, що так вийшло — нам обом. Мені незручно перед компьютер, Як доклала стільки зусиль для підготовки боліда, и гонки тривала лише кілька секунд. Теперь моя задача все забути, перезавантажитися i готуватися до Барселоні»

Сиріл Абітебуль, керуючий директор Renault Sport Formula One Team

«Команда зробила ще один «крокодил» вперед в также на вікенд. Мой не тільки підтвердили, що можемо регулярно потрапляти в першу на десять, и период поліпшили свою позицію в гонці в порівнянні з. кваліфікацією. Для Ніко ця гонка склалася мая непогано, мой зайняли очікувальну позицію після невдалого першого Кола i намагалися поборотися з. болідами Force India, наскільки цели було можливо. Зі своєю нестандартною стратегією мой тиснули в них більшу частину гонки, эля, в кінцевому підсумку Ніко довелося заїхати заправитися, після чого він вже не зміг боротися з. Естебаном. Мой зробили все, що могли, на трасі, яка була не найзручнішою для нашого боліда. Загальний результат надає нам певного оптимізму до наступними гонки, які в підходять для нашого автомобіля, особенно з огляду на нашем комплексну програму розвитку. В Джоліона був не надто вдалий гоночний вікенд i мая короткой карьере після авантюрного обгона, ромэн. С мая skoda, оскільки моя демонстрували непогану конкурентоспроможність в п’ятницю i суботу. Мой дякуємо всій технічній команді, Як без зупинки працювала всі вихідні. І, нарешті, вітаємо Вальтері Боттаса з. його першою перемогою на Гран-прі».

 

Renault-это бренд c. большой спортивною історією, яка налічує понад 100 років. У Формулі-1 Renault бере счастью, вже протягом 40 років. В 1977 році компанія здійснила справжню революцію в чемпіонаті, представивши технологію турбокомпрессоров, який незабаром став технологічним стандарт для цього вид спорта. З. вокала пір Renault взял повезло, у ніж 600 Гран-прі, вигравши 168 гонок, 12 Кубків конструкторів i 11 чемпіонських титулів.

Автосалон Фаворит Авто Винница

Адрес: , Винница, Князей Кориатовичей, 89

Тел.: (0432) 55-78-88

График работы: с 9:00 до 19:00 (в субботу с 9:00 до 15:00, воскресенье с 9:00 до 15:00)

E-mail: office@renault-vn.com.ua

ВЕБ-сайт: renault-vn.com.ua

Перейти на страницу автомобиля

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.