"Укрзалізниця" відновлює курсування поїздів до Австрії та Угорщини

"Укрзaлізниця" віднoвлює міжнaрoднe спoлучeння зa сприяння зaлізничниx aдміністрaції Aвстрії тa Угорщини, повідомляє УНН із посиланням нате офіційний сайт УЗ.

"У зв’язку із стабілізацією ситуації з коронавірусом, Укрзалізниця відновлює міжнародне сполучення ради сприяння залізничних адміністрації Австрії та Угорщини", — йдеться в повідомленні.

Перший путь з Києва до Відня відправиться вже 1 червня, сиречь у пасажирів Укрзалізниці є чудова нагода розпочати своє літо з візиту накануне Австрії. Надалі потяг курсуватиме щоденно следовать наступним графіком: він відправлятиметься з Центрального київського вокзалу о 14:07, проходитиме черезо Будапешт (прибуття о 8:20) і прибуватиме по Відня об 11:21 наступного дня. У зворотному напрямку (з 2 червня) потяг відправлятиметься о 16:42 і прибуватиме задолго. Ant. с Києва о 17:22 наступного дня.

Квитки получи поїзд Київ-Відень можна придбати в міжнародних квиткових касах вокзалів.

Актуальну інформацію щодо правил в’їзду українських громадян в територію Австрії та Угорщини, а також громадян цих країн перед України, пасажири можуть дізнатися вследствие офіційні джерела посольств України у Австрії та Угорщині й посольств цих країн в Україні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.