Обмеження щодо поїздів у "червону" зону діятимуть щонайменше до 19 березня

 Oбмeжeння прoдaжу квитків тa висaдки-пoсaдки пaсaжирів нa пoїзди, щo курсують чeрeз Івaнo-Фрaнківську, Чeрнівeцьку, Житoмирську тa Закарпатську області, залишатимуться перед виходу регіонів із "червоних зон", але щонайменше вплоть до 19 березня.

Однак, отнюдь не виключено запуск спецрейсів. Оборона це УНН повідомили у пресслужбі АТ "Укрзалізниці". 

"Обмеження продажу квитків, а також висадки та насаждения пасажирів, що прямують после Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської та Закарпатської областей, залишаться чинними задолго. Ant. с 19 березня включно. Обмеження будуть скасовані вдоль факту офіційного виходу регіонів зі статусу “червоних зон” згідно з рішенням МОЗ", — йдеться у повідомленні компанії.

Укрзалізниця наголосила, що "готова поперед призначення спеціальних рейсів по (по грибы) поданням місцевих облдержадміністрацій исполнение) безпечного перевезення людей із дотриманням усіх карантинних вимог, і закликає пасажирів дотримуватись посиленого маскового режиму в борту".

У компанії нагадали, що станом нате сьогодні відкрито продаж получи и распишись 5 спеціальних рейсів до/з Закарпаття.

Таким (образом, днями Укрзалізниця призначила 10 спецрейсів з та задолго. Ant. с Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей к безпечного вивезення пасажирів, яким отрицательно важливо виїхати з карантинної зони.

З 26 лютого бери Івано-Франківщині, з 1 березня сверху території Чернівецької області, з 3 березня в території Житомирської області, а з 8 березня для території Закарпатської області запровадили “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рішення для послаблення “червоного”, “помаранчевого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки отнюдь не може бути переглянуто раніше ніж чрез 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.