Мото-дрифт на замерзлому озері

Литoвський стaнт-Рaйдeр Aрунaс Гібeжa пoкaзaны Як трeбa їздити в зaнoсі бaлтійським снігoм. Aрунaс Гібежа – h найтитулованіших стант-райдерів стран Балтии. В його послужному списку перемоги в Вертикальной Trix European i SBF European Трюк Competition (Великобританія), Stunt Riding Еврокубок (Литва) i Bulgarian Трюк Competition (Болгарія). Крім, Арунас брав счастью величезній кількості стант-шоу, в том числі в зимовий час.

Надихнувшись засніженими пейзажи Аукштайтского національного парк, розташованого на 100 км на північ від Вільнюса, rider вирішив, находится, Як він віртуозно керує велосипед в сніговому заносі. На території цього заповідника розкидані 126 озер, з’єднаних мережею струмків i малих річок. Також здесь розташований відомий в Литві Бурбішкский маєток, споруджений в 1853 році в стилі неокласицизму.

Дочекавшись, коли снігова буря вщухне, Арунас осідлав спортивний Kawasaki Ninja 636, укомплектований спеціальними зимовими шинами, i подріфтив по озеру Рубікяй i дворы замка. Хоча на вулиці було -12 °c, в деяких частинах озеро лід був розбитий, i вода виходила на поверхню. З огляду на те, що Арунас мчав зі швидкістю 80-100 км/год, знімальній команді доводилося використовувати уверен, випадок, якщо гонщик піде під воду.

 

Відео вийшло епічним. Відкривай його на повний екран!

Інформація: www.redbull.com

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.