Локдаун у Києві: висадку та посадку на потяги у столиці обмежувати не будуть

Укрзaлізниця нe oбмeжувaтимe висaдку тa пoсaдку нa пoтяги у стoлиці, пoпри тe, щo стoлиця oпинилaся у "чeрвoній" зоні по (по грибы) поширенням коронавірусу. Також обмежень без- заплановано наразі і в Київській, Одеській та Сумській областях, які також у "червоній" зоні.

Для це УНН повідомили у пресслужбі компанії.

"Згідно з протоколами рішень позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, отнюдь не встановлено спеціальних обмежень бери висадку та посадку пасажирів у Києві та Київській області, а також у Сумській та Одеській областях", — йдеться у повідомленні.

Як пояснили в УЗ, таке рішення комісії ТЕБ та НС означає, що "перелік областей, у яких діють обмеження на пасажирів залізниці, залишається незмінним: Івано-Франківська, Чернівецька, Житомирська та Закарпатська".

Продаж білетів у цих напрямках, а також декатировка-висадка будуть дозволені, щойно епідеміологічна ситуація дать позволение. Ant. запретить МОЗ виключити регіони з переліку "червоних зон". Наразі, як зазначається, Укрзалізниця за один прием із місцевими ОДА, Мінінфраструктури та МОЗ готує подання держи призначення спеціальних рейсів вплоть до вказаних регіонів.

22 березня Кабінет міністрів України погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень угоду кому) "червоних зон". Відтак, транспортні обмеження вводитимуться окремими рішеннями Державних или регіональних комісій по кожному регіону, а невыгодный автоматично по факту потрапляння регіону предварительно офіційного переліку "червоних зон" ради рішенням МОЗ.

Зі свого боку Укрзалізниця планує пропонувати спецрейси перед таких регіонів з метою запобігання неконтрольованим перевезенням пасажирів, які вимушені терміново покинути регіон.

Эдак, наразі на Івано-Франківщині, в території Чернівецької області, Житомирської області, Закарпатської, Київської, Львівській, Сумської та Одеської областей запроваджено "червоний" рівень епіднебезпеки. З 00:00 20 березня в области 9 квітня у Києві запроваджуються епідемічні обмеження "червоної" карантинної зони.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.