«Фаворит Авто Вінниця»: Гран-прі трассы ФОРМУЛЫ-1 в США

Кoмaндa Renault Sport Formula зaвoювaлa сьoмe місцe в Кубкe кoнструктoрів зaвдяки успішним дeбютним пeрeгoнaм Кaрлoсa Сaйнцa (Carlos Sainz) під чaс вeликoгo прі Спoлучeниx Штaтів, щo відбувся 22 жoвтня.

Кaрлoс фінішувaв сьомим i приклав максимум зусиль щоб наблизитись до найкращого команд результат сезона — шостого місця. Не зважаючи на успішний «Пуск» Ніко Хюлькенбергу (Nico Hülkenberg) поталанило менше, оскільки йому довелося завершити гонки вже в першому етапі через різке зниження тиску Оливи в двигуні.

  • Ніко розпочав гонки d дев’ятнадцятої позиції в нових шин Ultrasoft компанії Pirelli (рожевого кольору) зійшов з траси в 3-му колі.
  • Карлос розпочав гонки d сьомої позиції шин Ultrasoft зробивши піт-стоп 19-му крузі для заміни шин (жовті).

Ніко Хюлькенберг, № 27, R. S. 17-04: стартував P19, не фінішував.

«Шкода, що все склалося так невдало. Мені здесь мая подобається, але, извините, мій результат був не найкращим. У нас виникли проблеми з тиском olivi — він попав настільки, що моя змушені були закінчити гонки. Інколи обставини складаються на тебя i нічого не может з ЦИМ вдіяти. Мой спробуємо ще раз наступного тижня у Мексиці».

Карлос Сайнс, № 55, R. S. 17-03: стартував P7, фінішував P7.

«Для мене цели був чудовий дебют у команді Renault i я дійсно отримав задоволення. З кожним колом я почувався все впевненішим в своєму автомобілі период зміг витиснути з нього максимум. Мені випала нагода позмагатися период обігнати команды Force Индии, що не вдавалося нашій команді в кількох останніх перегонах i цели чудовий результат. Вихідні пройшли мая успішно. Я знаю, що можу їздити дійсно швидко, був упевнений у собі. Товариші по команді мая допомагали мені, що дозволило швидко адаптуватися. Перегони робота z кваліфікованими человек робить мене по справжньому щасливим я насправді мая вдячний усім членов команди».

Сіріль Абітбуль (Кирилл Abiteboul), генеральний директор

«Для команди ці вихідні принесли неоднозначний результат. З. одной стороны успішний дебют Карлос вихідні без жодного белый. Він приїхав мая мотивованим ta хорошо підготованим раз × рівноцінно підготованою компьютер. Мой хорошо попрацювали d они d, который час, Як він приєднався до нас в большом прі в Японії. Він провів агресивну, ale продуману гонки i хоча дещо втратив позиції на початку, швидко зміг надолужити завдяки їх чудовим водійським здібностям. З іншого боку, надійність коштувала нам надто дорого після Як виникли проблеми з двигуном в Ніко, випадок, який ще потребує розслідування. На перший погляд його двигун не пошкоджено i Ніко зміг довести машину до боксів. Мы с мая skoda що так сталося, Ніко станции засмучений, как само Як i всі мой.

Ці вихідні показали, що у нас є все необхідне для боротьби за очки для участі Кубок конструкторів».

Автосалон Фаворит Авто Вінниця

Адрес: m. Вінниця, животные. Князів Коріатовичів, 89

Тел.: (0432) 55-78-88

Режим роботи: 9:00-19:00 (в субботу с 9:00 до 15:00, воскресенье с 9:00 до 15:00)

E-mail: office@renault-vn.com.ua

ВЕБ-сайт: renault-vn.com.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.