Другой етап Чемпіонату України з. дріфтингу у Вінниця

2-3 липня на аеродромі Калинівка під Вінницею вітчизняні майстри бічного кататься на коньках завзято палили гуму избили машини – здесь проходив другие з чотирьох етапів Чемпіонату України з. дріфтингу Белшина Drift Championship of Ukraine, організований Вінницькою федерацією драгрейсингу i дріфту.

 

Неймовірні водійські вміння в сенсаційні можливості своїх монструозних авто в спеціально побудованій трасі демонстрували 27 пілотів, до склада яких повернувся победитель позаминулих років Віталій Лютий. Однажды × досвідченими брокеров c. Одеси, Харкова, Києва здесь давали Кута молоді спортсмени zi Львов в Вінниці. Вперше за історію чемпіонату спортсмени офіційно змагалися не тільки в особистих, и период командних заліках.

 

Окрім суддівських завдань в жахливої спеки, життя спортсменов ускладнювала небезпечна бетонна огорожа траси. Для покращення безпеки глядачів організатори поставили бетонные ближче до ВПП, його було. I хоча пілоти – брокеров, підготовлені та всього звичні, – аварій, крешів на kiss the wall під час вінницького етапу було чимало. Цели надало вінницькій гонці особливого колориту в неабияк вплинуло на розподіл подіуму між лідерами змагань.

Після багатогодинних парних заїздів у півфіналі опинилася прогнозована зіркова трійка: Олександр Гринчук, Дмитро Іллюк в Нікіта Лук’Янов. Їм залишалося розіграти між собою бронзовую медаль, срібло золото. Під час сутички за титули розпочалися дива. В заїзді за третє місце зустріч двох легендарних одеситів Гринчука в Іллюка закінчується іще не розпочавшись – в постановці відбувається зіткнення авто, обидва герої відправляються до парка сервісу з надією в своїх механіків. Nissan 350Z швиденько ремонтують, и бойове авто срібного классифицируется 2015 рок Дмитра відмовляється повертатися до життя. Він робить хід коня i виїжджає продовжувати гонки запасному авто – першому на території dns 1000-сильный Nissan Silvia c14, найпотужнішій машині чемпіонату. Ale не обкатаний та не налаштований дивовижний монстр поступається перевіреному двома етапами старые времена дріфт-наказание. Далі пройти триразовий чемпіон України Олександр Гринчук, Spec-R логічно стає третім.

 

В вдача Грині посміхалася недовго, на першому ж заїзді c. Лук’яновим одесит контактує c. бетон: обвіси на трасі збирають маршали, авто забирає евакуатор. По відведений регламент времени механіки не встигають взять авто на конкурс в лагерь, Гринчук не ризикує продовжити боротьбу. Золото подіуму дістається киянину – Нікіта вперше отримує Кубок для чемпіонське місце.

 

Публіка, в свою чергу, також не потерял без призів в нагород – окрім порції адреналіну, активні вболівальників отримали призи від партнерів чемпіонату. Фанати, що не змогли насолодитися димом горілої Гуми вживу, тамували спрагу переглядом прямої трансляції.

Наразі половина Белшина Drift Championship of Ukraine лишилася позаду, сумарною кількістю балів у проміжній таблиці визначаються потенційні лідери гонки. Основна інтрига розгорнеться вже скоро – третій етап в Одесі відбудеться 30-31 липня. Ймовірне повернення гонки чемпіона минулого рок Олексія Головні робить очікування іще більш напруженим. Остаточні результати цього рок дізнаємось під час фіналу, що відбудеться 3-4 вересня в легендарном автодромі «Чайка» у Києві.

Підписуйся на каннабис Чемпіонату України з. дрифтингу в соціальних мережах, щоби завжди бути в курсі Новин українського дрифту!
facebook.com/drift.champ.ukraine
vk.com/driftukraine2016
instagram.com/driftukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.