Четвертий етап Чемпіонату України з трофі-рейдів “Gorgan Trophy 16”

В найближчий вихідні в Івано-Франківській області пройде четвертий етап Чемпіонату України з трофі-рейдів. Карпати знову чекають учасників “Gorgan Trophy”.

Боротьба за медалі цього повезло попасть в вирішальну этапа. Екіпажі вже билися, один d один, зі своєю технікою i ч “головоломка” організаторів під Полтавою, на березі Азовського моря i в Київській області. Теперь всіх чекають випробування в передгір’Карпатах біля Івано-Франківська.

Программа майбутнього “Gorgan Trophy” розрахована на три дні. Четвертый 25 серпня повністю відданий выбор Секретаріату i Технічної інспекції: кандидаты будуть проходити обов’язкові перевірки документів i автомобілів i квадроциклів. П’ятниця 26 серпня:с 8: 00 до 20:00 екіпажі долатимуть більшу частину дистанції. Виправити своє лагерь, або навпаки не дозволити суперникам да наздогнати можливість Будды в суботу 27 серпня під час другого етапу трофі-диапазонов (с 8:00 до 16:00). Примітно, що церемонію нагородження переможців i призерів змагань заплановано провести в неділю 28 серпня в центрі Івано-Франківська біля Академічного українського музично-драматичный театр імені Івана Франка. Початок церемонії на 11:00.

Одночасно з. етапом Чемпіонату України немедленно буде проводитися етап національної аматорської серії з трофі-рейдів. Втім, на відміну від “професійних” заліків в кожному з трьох “аматорських” класів вже є явні фаворити, випередити яких за підсумками рок суперникам i якщо вдасться, z мая большие труднощами.

Регламент “Gorgan Trophy ’16”.pdf (317 KB) Скачати

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.