Чернівці готуються приймати Чемпіонат Світу з мотокросу 2017

В Чeрнівeцькій OДA oргкoмітeт oбгoвoрив прoвeдeння Чeмпіoнaту світу з мoтoкрoсу — 2017 в Чeрнівцяx.

Нaрaзі oснoвним завданням організаторів проведення українського етапу Чемпіонату Світу з мотокросу 2017 ‡ інформування населення міста, області в України про проведення відповідних змагань.

Параллельно, в період Чемпіонату Світу — 2017 (5-7 травня), планується провести фестиваль технічних видів спорту, культурну програму на змагання з мотокросу на квадроциклах в класах Только.

Михайло Ротар, співоргназіатор змагань, розповів, що до підготовки на проведення Чемпіонату Світу з мотокросу 2017 в Чернівцях планується залучити 300 осіб суддівського персонала. Основний суддівський хранилище достаточно буде затверджений після міжнародного семінару суддів світової федерації (FIM), який також відбудеться у Чернівцях17-18 березня.

“На першому етапі є важливим спілкування з представниками країн-учасниць Чемпіонату Світу 2017, особенно враховуючи 3 річну перерву України у проведенні відповідних змагань на військові дії на Сході країни. Учасники мають бути впевнені, що їх безпеці нічого не загрожуватиме”, – запевняє Михайло Ротар.

Довідка: Чемпіонат Світу з мотокросу 2017 на мотоциклах h колеса відбуватиметься 5-7 травня в місті Чернівці на трасі Міжнародного спортивного центра “Суперкрос” — найкращій спеціалізованій українській трасі для проведення змагань з технічних видів спорту, Як єдиною в Україні має відповідні ліцензії міжнародних федерацій по мотокроссу.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.