Божевільний Майк вулицях Свіндона (Великобританія)

Крім гoнoчниx трeків, зa свoю кaр’єру Мaйк Віддeтт прoїxaв нoвoзeлaндськими гірськими xрeбты i «Кутa» в зaмeрзлoму япoнськoму oзeрі. Рoзширюючи географію, Майк відвідав Англію, щоби влаштувати вытекает в кольцевой перехресті в Свіндоні.

 
Дивись, Як дрифтер Майк Віддетт пройшов h найскладніших розв’язок Великобританії.
 
Майк розповів о вашей машине, зйомки i враження від Великобританії. Новозеландський дрифтер проїхав вулицями Свіндона 800-сильній Mazda RX-8 BadBul, за кермом якої він переміг на Red Bull Drift Shifters в 2014-му. дренажними телевидение, изменения висоти i асфальтованими острівцями. Майк вибрав вкрай непросту ділянку з.
Інформація: www.redbull.com
На перехресті я ставив машину в занос на четвертій передачі b висока швидкість. Я постарався, щоби все було динамічно. Якщо моя знімаємо відео, викладаюся на повну. Звичайно, були i труднощі: люки i решітки, перепади висоти i бордюри. Складной було їхати ЦИМ перехрестям? Я ніколи не їду на 99%.
Я постарався проїхати його на максимальній швидкості на бік, потім в інший. Одне з найбільш божевільних, що я бачив у житті! Як тобі цели перехрестя? Мая складне i заплутане.
Але цього року моего їдемо з машиною в Південну Африке – влаштуємо там епічний проект! Він стояв в гаражі з. Мое жилье побачимо BadBul в дії? 2014-ХХ. З нетерпінням чекаю на tse, ніколи не був в ПАР.
 
Розкажи детальніше о RX-8. Цели мая крутой подія, i won очень змінилася два Роки, если я виступав там на RX-7. D 2016-мой принес BadBul до Великобританії, щоби покататися на Гудвудському фестивалі швидкості. Востаннє я їздив в ній в 2014 році, коли переміг на Red Bull Drift Shifters. Трироторний двигатель, потужна турбіна Garrett GTX45 i близько 800 «сил» на задніх колесах.
Що скажеш про Великобританію? Мой обов’язково сюди повернемося! Місцеві забагато говорять о времени. Які враження? Здесь очень хорошо: багато зелені, пагорби i хороші люди. Ale, загалом, здесь похож на Нову Зеландію: ніхто не удивляться, прогноз, оскільки на вулиці все буде навпаки.
 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.