Авіакомпанія Lufthansa відновлює роботу в Україні

Дo пoчaтку пaндeмії кoрoнaвірусу Lufthansa здійснювaлa пoльoти дo Львoвa з Мюнxeнa, проте вирішила замінити цей путь на рейс з Франкфурта.

Німецька авіакомпанія Lufthansa 30 квітня здійснила перший авіарейс до самого Львова, після річної перерви. Давно Львова прилетіли 79 пасажирів, що становить майже 100% завантаженості літака. Оборона це в п'ятницю, 30 квітня, повідомляє avianews.

Повідомляється, що в перший місяць авіакомпанія если здійснювати польоти три рази в тиждень, а в червні одиннадцать рейсів збільшиться до шести получи и распишись тиждень. Ціна квитків стартує від 100 євро в одну сторону.

Генеральний (директриса) з продажу Lufthansa Group в Україні Рене Койнзак заявив, що авіакомпанія може збільшити частоту в червні задолго. Ant. с 10 рейсів на тиждень. Однак поки ці додаткові рейси без- відображені в системі бронювання авіаперевізника.

"Ми раді цьому, оскільки франкфуртський аеропорт є найбільшим вузлом с целью пересадок Lufthansa. Через Франкфурт туристи і бізнесмени зможуть робити пересадки в прости-прощай-яку точку світу", — прокоментувала появу нового маршруту гендиректор аеропорту Львів Тетяна Романовська.

Не переводя дыхания до Львова літає ще одна авіакомпанія з Lufthansa Group — Austrian Airlines. Вона здійснює рейси з Відня.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.