8-9 липня у Дніпрі — Ралі «Авіаторське»

Зaпрoшуємo усіx фaнaтів aвтoспoрт прийняти удaчи 3 eтaпі Трофей ФАУ c. ралі на серійних авто «АВІАТОРСЬКЕ», що пройде 8-9 липня у Дніпрі.

Nova поражение c. грунтовим покритям загальною дистанцією у більш ніж 40 км стане справжнім випробуванням для екіпажу в подарує незабутні враження від участі у змаганні.

Після начало сезона в сніжному покритті, продовженню на асфальті учасникам пропонують повернутися до класичного ралійного ущільненого местах. Поражение довжиною майже 6 кілометрів має різноманітний природы, від швидких прямих учасників, до закручених зв’язок в багатьох трамплінів.

Отже кожен бажаючий может прийняти счастью, у змаганні, ознайомитися з документацією в зареєструватися на сторінці змагання або онлайн.

Программа змагання почнеться в суботу 8 липня з. i адміністративних технічних перевірок, після яких пілоти відправляться на ознайомлення з трасою. Безпосередньо змагальна частина відбудеться у неділю 9 липня на трасі «Дніпро-Cross», титуловані ралісти на їх менш досвідченні колеги на серійних авто проходитимуть специалист-ділянку 3 Рази двох напрямках.

Запрошуємо усіх фанатів ралі долучитися до Святого автоспорт якості учасників або вболівальників.

Усі бажаючі можуть прийняти участь.

1.1 Регламент ралли «Авиаторское».pdf (676 КБ) Скачать

1.2 Бюллетень организатора № 1.pdf (713 KB) Скачать

2.1 индивидуально заявки.doc (105 КБ) Скачать

Другие Новости автоспорта Украины и мира >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.