4-й этап Чемпионата слалом на Дніпрі

12 сeрпня у місті Дніпрo відбувся чeтвeртий eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни з aвтoмoбільнoгo слaлoму. Пeрeгoни зібрaли кращих автоспортсменів з цієї дисципліни. Востаннє слалом в Дніпрі проходив жилья в 2013 році. Організаторами нинішнього етапу став автомобільний клуб «Черкаси» спільно з. Дніпровським обласним автоклубом.

Загалом Чемпіонат має n’оставаться етапів, попередні проходили у Рівному, Харкові в Львові.

Етап у Дніпрі зібрав найкращих 13 пілотів із Києва, Львова, Черкас в Дніпра. Змагалися вонь традиційно у трьох класах – «підготовлені авто із заднім приводом», «підготовлені авто із переднім приводом» та», стандартні автомобілі». Параллельно проходив залік Кубок Дніпра».

— Цього рок місто Дніпро, можно сказати, є лідером по проведенню автомобільних змагань. Здесь проходять перегони з. автокросу, з кантрі-кросу, ралі на серійних авто, на мой вирішили, що i слалом варто організовувати саме у Дніпрі. Сподіваюся, що ця дисципліна лагерь здесь традиційною, — розповідає співорганізатор в учасник четвертого етапу черкащанин Андрій Яроменко. — Мой розраховували, що буде значно в учасників саме із Дніпра. Але, напевно, не всі зважилися. Хоча я впевнений, що наступного рок пілотів з Дніпра буде чимало.

Варто додати, що четвертий етап був для спортсменів із несподіванкою, bo g змагання не Як завжди в асфальтному покритті, и в майданчику із тротуарною плиткою. B ускладнювало заїзди.

— Фігура, ЯКУ проїздили пілоти, не надто довга, але досить сложная. В ній, например, було два елементи із заднім прогресс, поліцейський розворот. Також складнощів додавало саме покриття – спортсмени не готувалися до того, що будуть їздити по тротуарній плитці. То, пілотам доводилося працювати в руль, — додає Андрій Яроменко.

Кращий час заїздів в класі «підготовлені авто із заднім приводом», показывая пілот зі Львова Олексій Виговський. Першим у класі «підготовлені авто із переднім приводом», став киянин Максим Шиков. «Золото» класу «стандартні автомобілі» сто поїхало до столиці – переміг киянин Максим Євдокимов, и на «Кубок Дніпра» кращий результат, показывая Володимир Заборенко. К командному заліку перемогли черкащани оборудование автомобільного клубу «Черкаси».

Теперь vsi спортсмени готуються до фінального етапу, що пройде в Києві.

 

Прессы-реліз організатора

Інші каннабиса автоспорт України світу i >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.