3-й етап Чемпіонату України із Супермото 4-й етап Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонів, якій відбудеться 17 и 18 вересня м. Кам’янське

17 и 18 вeрeсня м. Кaм’янськe Дніпрoвськoї oблaсті в кaртoдрoмі “Дніпрoкaрт” відбудуться зaключний трeтій eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни із Супeрмoтo нa чeтвeртий пeрeдoстaнній eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни із шoсeйнo-кільцeвиx мoтoпeрeгoнів.

Гoнoчний вікенд розпочнеться перегонами фіналу Супермото в суботу. Змагання проходитимуть у трьох класах – Open, Amator Junior. Саме в суботу стане відомо, хто стане Чемпіоном країни у кожному класі.

У неділю на трасу виїжджатимуть пилотов в спортивних мотоциклов. Вонь змагаються в основних класах “Superbike”, “Supersport” i класі для початківців “Дебют”, який четвертому етапі через значну кількість учасників буде поділений на две заїзди.

Цього рок заслужених спортсменів із великим досвідом, юнаків в прекрасних дівчат водители перегони в класах “meister”, “Юніор” ta “Жіночий”. Саме вони першими розпочнуть змагання.

Швидкі, потужні спортбайки в шосейно-кільцевих перегонах на легкі кросові або ендуро, взуті в шосейні шини, мотоцикли Супермото, не залишать нікого байдужим. Vi будет захваті від найсправжніх емоцій, незабутніх вражень на відчуттів, будет свідком захоплюючих маневрів в обгонів, наполегливої боротьби, радощів перемог в смутку поразок, емоцій, які может відчувати на лише спостерігати на перегонах швидкості на адреналіну.

Запрошуємо всіх підтримати наших пілотів мне. Кам’янське.

Чемпіонат України із шосейно-кільцевих мотоперегонів можно буде подивитися прямом ефірі телеканалу MostVideo.TV как якому місці і в качестве якому гаджеті – вам лише буде потрібен Інтернет.

MostVideo.TV – телеканал , який використовує технологію IPTV i який можете дивитися ТБ, комп’ютері, телефоні, планшеті – будь-якому пристрої, підключеному до інтернету. Крім компанії MostVideoTV транслювати перегони в прямом ефірі будуть також Перший Автомобільний канал супутниковий спортивний канал XSPORT.

Спонсори трансляції – провідне рибодобувне підприємство Північної Європи – компанія Polar Seafood Ukraine”, українська производства-студія IVORY Films, інтернет-магазин електроніки NAVI світовий бренд засобів для догляду за тілом – Fa men extreme.

Медіа підтримка змагань: міжнародна IT-компанія Nakitel, 1-й Автомобільний телеканал, інтернет видання в супутниковий спортивний канал XSPORT, українська редакція міжнародного портала Motorsport.com, перша танцювальна 3G радіостанція Happy Радио, продакш студія Sharepls videoproduction.

Мінеральний партнер UASBK – Чемпіонату України з кільцевих мотоперегонів – ТМ “Миргородська Лагідна”. “Миргородська Лагідна” додасть життєвих сил всім учасникам Чемпіонату на уболівальникам, які будуть підтримувати їх.

Початок перегонів третього етапу Чемпіонату України із Супермото в суботу в 11-00. Четвертий етап Чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотоперегонів у неділю 12-10. Слідкуйте за розкладом на нашому сайті fms.kiev.ua.

Висловлюємо подяку наших партнеров:

  • F1Shop.org.ua – інтернет магазин іміджевої автомотоспортивної атрибутики команд пілотов MotoGP i Formula1;
  • VIAAN Mobils;
  • Мотошкола М29;
  • Енергетичний напій Vik’s Wonder;
  • Консалтингова компанія Radimar Consulting Group.
  • Будда-Бар В Киеве
  • Дороти Паб
  • Hairclub Boco

Акредитація ЗМІ: Запит в info@fms.kiev.ua

Телефони для зв’язку (068)129-12-97 Марія Галата – керівник медіа служби

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.