3-ій етап Чемпіонату d drag рейсінгу в Черкасах

14 серпня в Черкасах вперше пройде унікальний фестиваль швидкості «SUN DRIVE FEST». Найспекотніша подія літа збере на місці найкращих автоспортсменів з усієї України на всіх, хто не уявляє его життя без драйву в неймовірної швидкості.

Головним дійством фестиваль лагерь етап Чемпіонату України з дрег-рейсингу – спринтерського заїзду в дистанції на 402 метри. До Черкас з’їдуться найпотужніші автівки з усієї України, під капотами яких понад тисячу кінських сил!

Організатор «спекотного» фесту – автомобільний клуб «Черкаси» Автомобільна федерація України.

– Черкасах проходитиме третій етап Чемпіонату України з дрег-рейсингу. Не кожне місто можно прийняти змагання такого рівня, Черкасам, можно сказати, пощастило, – розповідає керівник АК «Черкаси», офіційний представник FAU Андрій Яроменко. – И щоб черкащанам було ще цікавіше, мой організовуємо не только перегони, и видовищний фестиваль швидкості «SUN DRIVE FEST», який проходитиме в території черкаського аэропорта. Для відвідувачів мой готуємо чимало швидкісних сюрпризів.

В рамках фестиваля, зазначають організатори, працюватимуть різні локації, зокрема, дріфт-таксі, ралі-таксі, баскетбольні майданчики, картинг тощо.

Иден 14 серпня всіх черкащан запрошують до черкаського аэропорта в неймовірний фестиваль швидкості «SUN DRIVE FEST». Деталі організатори обіцяють повідомити згодом.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.