23-24 липня у Полтаві відбудеться 3-й етап «РТР Тайм Аттак»

У найближчі вихідні стартує третій етап національної серії з кільцевих гонок «тайм-АТТАК» «RTR Time Attack». А, кроме того, после гонки приймає Полтава. Після київського в одеського етапів серія вперше стартує в картодромі «Лтава». Організатори зазначають, що публикации дорожки відрізняється цікавою конфігурацією i високим рівнем безпеки для учасників. И вмісткі криті стаціонарні трибуни i невеликі розміри траси дозволяють зручно спостерігати за боротьбою пілотів великій кількості глядачів. Для комфортного відпочинку відвідувачів размещены організовані места харчування i «гостиная». Крім, что уболівальникам буде відкритий доступ к сервісний парк им ближче познайомитися з автомобілями учасників i роботою механіків.

Программа змагання розрахована на два дні. В суботу 23 липня спортсмени пройдуть обов’язкові перевірки i отримають можливість випробувати доріжку під час вільних практики (h 15:00). Стартувати здесь можуть не тільки вже зареєстровані пілоти, и период усі бажаючі. Ближче до вечора в Полтаві почнуться i кваліфікаційні заїзди (ч, с 17:30 до 18:30).

У неділю 24 липня кандидаты спробують ще раз розгадати всі секрети цієї траси в тренувальних выходы (згідно розкладу з 10:00 до 13:00), а після обіду відбудуться залікові заїзди (час 14:00). Церемонія нагородження переможців в призерів запланована в 18:00.

Запрошуємо всіх любителів швидкості з Полтави, Києва, Дніпропетровська в інших міст цікаво провести вихідні в картодромі «Лтава» 23-24 липня!

 

Деталі на сайті www.timeattack.rtr.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.