2-й етап Чемпіонату з. Дрег рейсингу в Полтаві

Другой етап Чемпіонату України з дрег рейсингу відзначівся запеклою боротьбою під пекучим сонцем у Полтаві. Злітна смуга аэропорт «Полтава» зустріла пілотів з усіх куточків України: Київ, Полтава, Суми, Харків, Запоріжжя, Прилуки, Кременчука, тощо. У порівнянні з попереднім етапом кількість учасників на старті в кожному з. класів збільшилася.

В аномальна спека створила просто нестерпні випробування для кожи присутнього — для спортсменів, для їх вболівальників. Цього раз в такие списки могут быть було знайти велику кількість нових прізвіщ. И також среди учасников були дві дівчини — це Олеся Лиса в Елена Бублик, Які змагаються на етапах на рівні з чоловіками в займають призові міста.

Взагалі, за офіційними даними зібралося у ніж 40 пілотів, и саме видовище відвідало приблизно 2000 вболівальників, що залишились в неймовірному захваті від уровень адреналіну, який зашкалював на старті, как сама cu ≥ температура довкола.

Організатором Було підготовлено багато сюрпризів для присутніх, які давали можливість перепочити пілотам в розважитись глядачам. Например, «Дріфт-таксі» подарували вождение незабутні емоції для тих, хто наважився освідчитися в коханні зі сцени. Окремий подарунок було представлено колективом Генерального партнера етапу «Компанії»white Star Line»Тойота Центр Полтава» своєму директора Дмитрові Батігіну, Який саме 16 липня святкував день народження. На Офіційному відкрітті змагання такоже були присутні Секретар Полтавської міської Ради Оксана Деркач Голова комітету дрег рейсингу FAU Вадим fox.

 

Нагадаємо, що наступний етап відбудеться 14 серпня в Черкасах. Черкаси, готуйтесь! Мой їдемо до вас!

Прессы-реліз комітету дрег рейсингу FAU

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.