18 та 19 листопада у Черкасах відбудеться VI етап Трофей Автомобільної Федерації України з РАЛІ на серійних автомобілях “AERORING 2017”!!!!

Чeркaси вдругe приймуть eтaп “Трoфeй Aвтoмoбільнoї Фeдeрaції України з ралі на серійних автомобілях”. Перегони триватимуть упродовж двох днів – 18 19-Листопад. Цього раз в черкаський етап, під назвою “AERORING 2017”, приїдуть близько півсотні екіпажів з різних міст України. До перегонів можуть долучитися i пілоти з Черкас в області. Організатор черкаського етапу – автомобільний клуб “Черкаси”.

Один d етапів Трофею вже проходив в нашому місті навесні. Перед Тим ралі в Черкасах було даже 2011 к счастью. Весняний етап сподобався учасникам, на мой вирішили, що запросимо їх до Черкас ще раз. Это сейчас у нас проходитиме VI етап Трофей Автомобільної Федерації України. На щоб екіпажам було цікавіше, мой збираємось ускладнити змагальні ділянки, подовживши їх в кілька кілометрів, – розповідає керівник автомобільного клубу “Черкаси” Андрій Яроменко.

Перегони проходитимуть на території черкаського аэропорта. В побачити всі екіпажі черкащани зможуть же центрі міста, адже відкриття перегонів відбудеться на площі ТРЦ “Хрещатик-Сіті” 18 листопада о 13:00. Також в паркувальному майданчику між ТРЦ “Хрещатик-Сіті” приміщенням ДПІ буде облаштований один zi змагальних майданчиків з елементами слаломе.

Далі – екіпажі попрямують в аэропорту, период відбуватимуться основні заїзди. Роздивитися автівки на повболівати за пілотів можно буде перед адміністративним приміщенням аэропорта, розміщуватиметься парк-service.

Зареєструватися для часті продукт за ЦИМ посиланням.

Детальніша інформацію в групі АК “Черкаси” в facebook

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.