1-й этап Чемпіонату “РММЧУ” (Ротакс Моджо Макс Челендж Україна) в Камянському

Нoвий сeзoн змaгaнь з. кaртинг “Рoтaкс Мoджo Мaкс Чeлeндж укрaїнa” рoзпoчaвся з. нoвoввeдeння. В 2017 рoці пілoти цьoгo клaсу тaкoж будуть вибoрювaти звaння Чeмпіoнa Укрaїни нa рівні з. пілoтaми Чeмпіoнaту Укрaїни в міжнaрoдниx клaсax. Oкрім цьoгo, пeрeмoжці чoтирьox d oни oтримaють зaпрoшeння нa Світoвий Грaнд-Фінaл Рoтaкс Мaкс Чeлeндж”, який зaплaнoвaнo 4-11 листoпaдa 2017-рoк, в кaртoдрoмі Internacionale in Algarve в Пoртимao Пoртугaлії.

I eтaп Чeмпіoнaту “Рoтaкс” відбувся в Кaм’янськoму 6-7 трaвня, трaдиційнo нa трaсі “Дніпрo Кaрт”. Чeмпіoнaт прoxoдить в 5 вікoвиx кaтeгoріяx. Дeяким пілoтaм цьoгo рaз булo трoшки лeгшe чeрeз тe, щo минулими виxідними в цій жe трaсі вoни змагалися в рамках ЧУ в міжнародних класах. Как якому разі, пробег пройшла вдало, i спостерігати за красивою спортивною боротьбою можно було в кожному класі.

“Мікро”

Zi начала напівфіналу лідери хітів – Александр Бондарєв, Янніс Андрос на Ростислав Костина виходять без змін в позиціях. Але впродовж першого Кола спочатку Ростислав, а потім i Дмитро Коржавін обходять Янніса. Починається яскрава боротьба. Яннісу вдається повернути одну позицію, i він кидається навздогін, вже на початку четвертого Кола обойти Ростислав. Після цього, вони ще раз обмінюються позиціями, i Янніс вже до кінця заїзду втримує другой місце. На протязі всього заїзду цікава боротьба з. багаторазовою зміною позицій відбувалась також в другій частині пелетону між Ярослав Нельгою, Роман Радок, Антон Мороз Михайлом Путря.

На старті фіналу Дмитро Коржавін відіграє одну позицію i виходить другие. Янніс кидається відігруватися i вже в другому колі повертається в других місце. В наступному колі огда один взаємний обмін між позиціями них, після чогоЯнніс вже закріплюється в другому місці, и Дмитра наздоганяє i обойти Ростислав Костина. В боротьбі між ними також відбувається взаємний обмін позиціями, після чого Ростислав залишається третім. Лідирує в гонці Александр Бондарєв, поступово до нього під’їжджає Янніс i на початку п’ятого Кола обойти його. Інтрига ще більш загострюється. Александр повертає собі лідерство, боротьбою між ними користується Ростислав i також обойти Янніса, i виходить на друге місце. I теперь вже він починає атакувати Олександра в боротьбі за перемогу в цьому фінальному заїзді, и, можливо, всьому етапі. І в останньому колі йому цели вдається. Ale боротьба в цьому напруженому заїзді продовжується до останнього міліметра дистанції! Макеев в останньому відрізку Кола робить відчайдушну спробу обгону, i… йому майже цели вдається. Ростислав першим перетинає лінію фінішу з відривом всього 0,012 секунди! Цели щось неймовірне.

В останньому колі дистанції яскраву боротьбу між да показують також Ярослав Нельга, Роман Радок та Антон холод. Антон вдається обігнати майже відразу обох суперників, які відволіклися боротьбою між собою. I лише через отриману пеналізацію Антон займає сьому стрічку протокола. И Дмитро Коржавін провів достойну гонки i фінішував четвертим.

Маємо таких призерів в цьому класі: Ростислав Костина (Борщ Racing, Київ d перевагою в шар стає переможцем, Александр Бондарєв (Кононець-моторспорт, Київ) посідає другой місце, Янніс Андрос (ДЮСШ “Автомобіліст”, Київ) – третє.

“Міні”

Начало в півфіналі цього класу видається мая напруженим i видовищним. Тимофій Гонтовий немов “ракета” вистрілює з четвертої стартової позиції i обойти всіх опонентів в жорсткій боротьбі на межі фолу. Станіслав Ровний вилітає з траси в втрачає дорогоцінний час. В другому колі Александр Партишев робить вдалий обгін i виходить в лідери заїзду. Перша четвірка їде групою поблизу один на один. Тимофія теперь вже починає пресингувати ДаніілКукурузов. На траєкторію атаки виходить то, Данііл, Єлісей Бродовський, що їде четвертим, эля в решті все залишається без змін. Тимофій мая вдало захищає ваш друг позицію до фінішу.

Главная фінального заїзду вдається Даніілу, i він відразу відіграє одну позицію. Станіслав Ровний отримує пеналізацію за порушення під час отъезда. Лідер гонки – Александр Партишев починає відриватися від основної групи – Даннііл, Тимофій, Єлісей. Інтервал між ними мінімальний, близько 0,2 секунди. До цієї групи ще під’їжджає Станіслав Ровний. Пілотами декілька разів робляться різноманітні спроби атак, эля, вы не менее, в такій же послідовності вонь i фінішують. Переможець заїзду – Александр Партишев. А якщо б змаганнях розігрувався приз глядацьких симпатій, то, мабуть, він би достався старанному пілоту Івану Іванову, за волю до перемоги.

За підсумками етапу склалася така трійка призерів: Александр Партишев (Борщ Racing, Київ), Данііл Кукурузов (ДЮСШ “Автомобіліст”, Київ), Тимофій Гонтовий (СТК “Лтава”, Полтава).

“Юніори”

Один d найактивніших класів з точки зору напруженості в боротьбі за кожну позицію. В відбіркових хітах стали лідерами Павло Лушкин, Георгій Красько на Владислав Іванченко. На старті напівфіналу Владислав відігрує одне місце, обойти Георгія на стає других, хоча вже під кінець першого Кола Георгій повертає собі втрачену позицію. Микита Фурніка обойти Ярослава Пилипенко. Денис Мартинюк робить спробу обгону Владислава, эля в вдало захищається. Георгій прискорюється i впритул під’їжджає Павла, розрив між ними лише 0,18 секунди. Ріта Щиголева в шостому колі успішно совершить нападение і випереджає Богдан Волинця. Тим время Георгій впритул наближається Павла i вболівальники затамовують подих в очікуванні. Нападение на повороті після стартової прямої, i… обгін не вдається, и через втрачений ритм, його обойти спочатку Владислав, а потім i Денис. I замість боротьби за перемогу, Георгій опиняється в четвертій позиції. Владислав під кінець заїзду під’їжджає Павла, який продовжує лідирувати, i до того, как сам фінішем робить спробу обгону. Ale першим фінішну лінію перетинає Павло. Владислав других, Денис третій.

В прогрівочному колі фінального заїзду з дистанції, нажаль, скачать Микита Фурніка. В первоначальном “розміні” Денис Мартинюк відігрує одну позицію, Павло зберігає першість, третім йде Владислав. Ale-другому колі Владислав трохи помиляється i втрачає відразу два місця. В третю позицію переміщується Георгій, в четверту – Ріта. Спочатку всі ідуть по одному, и трійця лідерів – в одній десятій секунди один від одного. Згодом Павло та Денис відриваються від Георгія, що зазначався четвертим, срок себе Георгій, в свою чергу, відривається від Ріти, за якою щільною групою йдуть жилье трех пілоти. Денис починає пресингувати Павел i показує кращий час в колі – 51,703 секунди. А згодом – 51,672. Павло відповідає время 51,672. Йде цікава позиційна боротьба. Владислав знаходиться в 0,2 секунды від Ріти i постійно шукає можливості для обгона. Але йому цели ніяк не вдається, не дивлячись на кращий час Кола 51,547 секунди. Так пілоти i фінішують.

Результат I етапу: Павло Лушкин (PROMARMATURA, Дніпро), Денис Мартинюк, Георгій Красько (обидва ДЮСШ “Автомобіліст”, Київ).

“Сеньори”

Zi начала напівфіналу два лідери Єгор Лушкин та Денис Чернишов виходять без змін позицій, и Андрій Філенко з третього місця зміщується в н’яте. Ярослав Михалюк стартував п’ятим, але в кінці прямій вже виходить на третє місце. Андрій Філенко починає відігруватися i спочатку обойти Богдан Левченко, а потім після помилки Ярослава обойти i його. В п’ятому колі Ярослав, робить спробу атаки, ale Андрій перехрещує траєкторію i залишається третім. Боротьба продовжується. Єгор показує краще Коло 51,779 секунди. Ярослав 9-му колі помиляється, ale втримує карты на трасі, хоча після цього вирішує зійти з дистанції. В фініші спортсмени залишились у наступному порядку: Єгор, Денис, Андрій, Богдан.

На старті фінального заїзду відбувається невеличке зіткнення, але всі залишаються в гонці. Єгор лідер, Андрій других, Денис після втрати двох позицій в кінці прямій повертає собі третє місце. В другому колі Денис робить спробу обгону Андрія, i… починається розмін – Денис відкатується в четверте місце, Богдан займає третє, и Ярослав стає п’ятим. Тим часом Єгор від’їжджає далеко впереди i показує кращий час Кола 52,141 секунди. Далі Денис починає атакувати трасу i потрохи під’їжджає до Андрія. 9-му колі Ярослав обойти Богдан i стає четвертим. Єгор когда прискорюється i видає 52,051, а потім 52,03 секунди. Денис всіма силами намагається скоротити відстань до Андрія, в один d кіл вона була лише півсекунди, ale наблизитися на відстань атаки йому этого, однако, не вдається. Андрій стабільно проїжджає залишок дистанції i фінішує другие.

В підсумку победителями стали Єгор Лушкин (PROMARMATURA, Дніпро), Андрій Філенко (Kovdob Motorsport, Чернігів), Денис Чернишов (ДЮСШ “Автомобіліст”, Київ).

“Майстри”

В напівфіналі вдало вдається главная Ігорю Ткачуку, він виривається вперед i обойти двох лідерів відбіркових хітів Ярослава Михалюка в Сергія Подтергера. Дмитро Каневський отримує 3 секундну пеналізацію за порушення на старті. В лідуючій групі Ярослав відразу нав’язує боротьбу Ігору i вже в другому колі виходить вперед. И слід за ним Ігора обойти також i Сергій Подтергер. Ярослав i далі нарощує темпы, і вже на четвертой колі його відрив від обох суперників складає 1,5 секунди. Четвертим в гонці їде Валерій холод, далі Віталій Нельга, Дмитро Каневський, Юрій Сорочук. Невдовзі Юрію вдається обійти Дмитра, я в такій послідовності пілоти завершують напівфінал.

В фіналі Ігору Ткачуку також вдало вдається начало, але цього раз він обойти лише Сергія Подтергера. Але вже в кінці прямій Сергій повертає собі втрачену позицію, хоча i не надовго. Ігор продовжує боротьбу, на третьому колі вдало совершить нападение і знову стає другие. И Дмитро Каневський отримує пеналізацію за помилку під час стартової процедури. Ярослав Михалюк на протязі всього заїзду втримує по себе лідерство i першим перетинає фінішну лінію. И Сергій Подтергер робить ще дві спроби обгону, друг, ч яких проходить вдало, i він другой в фініші.

Результаты гонки: Ярослав Михалюк (Картпром, Дніпро), Сергій Подтергер (ДЮСШ “Автомобіліст”, Київ), Ігор Ткачук (PROMARMATURA, Дніпро).

Отже перший етап показав, що боротьба за Чемпіонство на квитки в “Ротакс Гранд-Фінал” на протязі сезон Будды, мая цікавою. Бажаємо пілотам витримки в незламної жаги до перемоги.

Прессы-реліз організатора

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.